ENG 3A-122DU12 AC ADAPTER 12VDC 1A -( )- 2x5.5mm 100-120vac New
  • Model: ENG 3A-122DU12 AC ADAPTER 12VD
Add to Cart:
ENG 3A-122DU12 AC ADAPTER 12V DC 1A -( )- 2x5.5mm 100-120vac New 2 x 5.4 x 9.5 mm Straight Round Barrel Red Tip with Plug In ITE POWER SUPPLY 100-240VAC ~ 50/60Hz 0.8A built in power cable for USA/Canada
ENG Electric co.
JQA Net One Sysytems co. ltd
Efficiency Level V 1103A