Ember Power AC Adapter WA-40E19FU 19V 2.1A Power Supply OEM Original MPN WA-30B12, WA-40E19FU Brand APD Type Power Cord
  • Model: Ember Power AC Adapter WA-40E1
Add to Cart:
Ember Power AC Adapter WA-40E19FU 19V 2.1A Power Supply OEM Original
MPN
WA-30B12, WA-40E19FU
Brand
APD
Type
Power Cord
Connector B
2-Contact AC Male US
Connector A
5.5mm Jack Male
Features
Powered
Country/Region of Manufacture
Unknown
Output Voltage
12 V