ELECTRIC TOY Transformer Adapter Charger FPU414060100WDTOY 6VDC 100mA 6VA MPN: Does Not Apply Non-Domestic Product: N
  • Model: ELECTRIC TOY Transformer Adapt
Add to Cart:
ELECTRIC TOY Transformer Adapter Charger FPU414060100WDTOY 6VDC 100mA 6VA
MPN:
Does Not Apply
Non-Domestic Product: No
Custom Bundle: No Features: Wall Charger
Brand:
ELECTRIC TOY
Output Current: 1.0 A
Modified Item: No Type: Wall Charger
Condition
Item Specification
Brand  : ELECTRIC TOY
Type    : Adapter Charger
Model  : FPU414060100WDTOY
Input    : 120V 60Hz
Output : 6V DC, 1000mA 6VA
Packaging Includes:
1 x ELECTRIC TOY Transformer Adapter Charger FPU414060100WDTOY  6VDC 100mA 6VA