ELECTRIC TOY Transformer Adapter Charger FPU414060100WDTOY 6VDC 100mA 6VA Brand: ELECTRIC TOY Compatible Product Line
  • Model: ELECTRIC TOY Transformer Adapt
Add to Cart:
ELECTRIC TOY Transformer Adapter Charger FPU414060100WDTOY 6VDC 100mA 6VA
Brand:
ELECTRIC TOY
Compatible Product Line:
N/A
Output Current:
1.0 A
Type:
Wall Charger
Modified Item:
No
Non-Domestic Product:
No
Compatible Model:
N/A
Features:
Wall Charger
Condition
This is a new unit. *It has been tested and is in good working condition.
Item Specification
Brand : ELECTRIC TOY
Type : Adapter Charger
Model : FPU414060100WDTOY
Input : 120V 60Hz
Output : 6V DC, 1000mA 6VA
Packaging Includes:
1 x ELECTRIC TOY Transformer Adapter Charger FPU414060100WDTOY 6VDC 100mA 6VA