EADP-25FB A brand new original 5V 5A power adapter ac adapter charger 25W fetures: BREND: delta MODEL ; EADP-25FB A
  • Model: EADP-25FB A brand new original
Add to Cart:
EADP-25FB A brand new original 5V 5A power adapter ac adapter charger 25W
fetures:
BREND:  delta
MODEL ; EADP-25FB A
INPUT ;100-240V~1.7A  50-60hz
OUTPUT ;5V 5A
DC SPECIFICATIONS(DC );5.5X2.5mm  fit 5.5X2.1mm
VOLUME  ;132*58*30mm