DVE DSA-20D-12 2 AC ADAPTER 12VDC 1A SWITCHING POWER SUPPLY
  • Model: DVE DSA-20D-12 2 AC ADAPTER 12
Add to Cart:
Condition: New - excellent
Content: One Adapter only
Manufacturer: DVE
Model Number: DSA-20D-12 2
Part Number: 120120
Input Voltage: 100-240VAC ~ 50-60Hz 0.7A
Output: DC 12V === 1A - ---C---
Connector: Straight Round Barrel
Pin Dimension: 2.5 x 5 x 9.5 mm approx. (ID x OD x L) (AxBxC)