DVE DSA-12G-12 FUS 120120 AC ADAPTER 12VDC 1A NEW -( ) 90 2x5.
  • Model: DVE DSA-12G-12 FUS 120120 AC A
Add to Cart:
DVE DSA-12G-12 FUS 120120 AC ADAPTER 12VDC 1A NEW -( )- 90 2x5.5mm 100-240vac TRAVEL Adaptor 90 Degree round barrel 2 x 5.5 x 9.4mm - ---C--- POWER SUPPLY 100-240V 50/60Hz 0.3A