D-LINK AMS6-1201000SU AC ADAPTER 12V 1A NEW Straight Round Barr
  • Model: D-LINK AMS6-1201000SU AC ADAPT
Add to Cart:
D-LINK AMS6-1201000SU AC ADAPTER 12V 1A NEW Straight Round Barrel1.5 x 3.6 x 10 mm POWER SUPPLY 120V ~ 60Hz 0.5A