DELTA TADP-25KB B AC ADAPTER 30VDC 0.83A USED -(+) PRINTER POWER
  • Model: DELTA TADP-25KB B AC ADAPTER 3
Add to Cart:
DELTA TADP-25KB B AC ADAPTER 30VDC 0.83A USED -(+) PRINTER POWER SUPPLY 220-240VAC~50/60Hz 25W 171L0301 A000217 V1276