Delta Electronics DPS-180AB-21 24V 7.5A Power AC Adapter Max. Output Power: 180 W MPN: DPS-180AB-21 Output Voltage(s
  • Model: Delta Electronics DPS-180AB-21
Add to Cart:
Delta Electronics DPS-180AB-21 24V 7.5A Power AC Adapter
Max. Output Power: 180 W MPN:
DPS-180AB-21
Output Voltage(s): 24 V Brand:
Delta
Compatible Product Line: For Lenovo ThinkPad Output Current: 7.5A