Delta DPS-300QB A 300W ATX Power Supply Server PSU Desktop Dual
  • Model: Delta DPS-300QB A 300W ATX Pow
QuantityDiscount Price
 Sold Out
Delta DPS-300QB A 300W ATX Power Supply Server PSU Desktop Dual Colling Fan
Condition: New - Excellent - Pulled from working enviroment
Content: One Power Supply unit only
Please Note :
This item present here forUSA and Canadian Buyers only.
If you are located out side of USA / Canada then please you must need to payExtra shipping charges.
Model: DPS-300QB A Rev. 00
Part No.: 56.04300.142
InPut Voltage: Use world Wide
100-127 , 200-240VAC ~ 50/60Hz. 5A-2.5A
DC OutPut Votage:
12v === 18A
-12v === 0.3A
5v === 18A
5vsb === 2A
3.3v === 10A
Connectors:
20 Pins Main Power: 1
12V 4pins atx CPU : 1
HDD/cd/dvd Power : 1
3pin
Maximum Power: 300W