DELTA DPS-220DB A 220W ATX POWER SUPPLY for Desktop Computer
  • Model: DELTA DPS-220DB A 220W ATX POW
Add to Cart:
CONDITION:New - Excellent - Working - Pulled
CONTENT: ONE Power Supply ONLY
Please Note :
This item present here forUSA and Canadian Buyers only.
If you are located out side of USA / Canada then please you must need to pay
Extra shipping charges.
Manufacturer: DELTA ELECTRONICS INC.
Model Number: DPS-220DB A
Part Number: 41A9656, 36001280
INPUT: 100-127V~/6A 200-240V~/3A50-60Hz
OUTPUT: DC Voltage
12V === 15A
5V === 13.2A
3.3V === 17.5A
-12V === 0.2A
5VSB === 2A
Connector:
1 x 20 pin ATX power
1 x 4 pin ATX power
1 x 4 pin peripheral
1 x 4 pin floppy