DELTA DPS-160QB A POWER SUPPLY 5VDC 14A 12VDC 12A 160W 5188-7520
  • Model: DELTA DPS-160QB A POWER SUPPLY
  • 984 Units in Stock
Add to Cart:
DELTA DPS-160QB A POWER SUPPLY 5VDC 14A 12V DC 12A 160W 5188-7520Mini ATX24Pin 7x36mm Dexsktop SFF
Condition: New - Working - Pulled
Package Include: 1 power supply only Nothing else
Manufacturer: DELTA ELECTRONICS INC. / HP / Hewlett Packard
Model Number: DPS-160QB A REV: 01 F
HP P/N.: 5188-7520
Delta DPS160QB 150 W 5188-7520
compatible: AcBel
Input Voltage:
100-127V~ 4.0A
200-240V~ 2.0A
Frequency: 50-60Hz
Maximum Power Output: 160 Watts
Output Voltage:
12V === 12A
5V === 14A
3.3V === 8A
-12V === 0.1A
5Vstb === 2A
Connector: Three Molex connectors 1x Mini ATX 24pin 7x36mm molex, 2x SATA