DELTA ADP-150BB B AC ADAPTER 12VDC 12.5A 150W 4Pin DIN A5C1990 P
  • Model: DELTA ADP-150BB B AC ADAPTER 1
Add to Cart:
DELTA ADP-150BB B AC ADAPTER 12VDC 12.5A 150W 4Pin DIN A5C1990 POWER SUPPLY 100-240V~ 1.8A 50-60Hz