Dell Precision NPS-410BB 410W ATX Desktop Server Power Supply
  • Model: Dell Precision NPS-410BB 410W
Add to Cart:
Dell Precision NPS-410BB 410W ATX Desktop Computer Server Power Supply
Condition : New - Excellent - Pulled ( green handle is bend )
Content : One Power Supply only
Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand / Manuf. : Dell
Model # : NPS-410BB B
Input Voltage :
100-120V ~ 7.0A,
200-240V ~ 3.5 A 50/60 Hz
Output Voltage :
5V=== /35.A
120V_B===/ 15.0A
12V_A=== /15.0A
-12V=== /0.8A
5VFP===/1.2A
3.3V=== /33.0A
Connector :ATX
Watts :410W MAX