:: DELL 130W USB-C K00F5 HA130PM170 AC Adapter Charger Dell XPS 9575 9500 9700 MPN: HA130PM170 K00F5 0K00F5 Brand: De
Other Power ADAPTERS
Next
larger image
Model: DELL 130W USB-C K00F5 HA130PM1
Add to Cart:
DELL 130W USB-C K00F5 HA130PM170 AC Adapter Charger Dell XPS 9575 9500 9700
MPN:
HA130PM170 K00F5 0K00F5
Brand:
Dell
UPC:9750
Type:
AC/Standard
Compatible Brand:
For Dell
Compatible Product Line:
For Dell XPS
Brand new. Please see the pictures and full description for more details.
Comes with exactly what's pictured. Any questions? Please ask anytime, and thanks for looking.
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
18V - 18.5V AC Adapter For Provo Craft Cricut 29-0001 Personal Electronic Cutter AC Adapter/Charger: Brand New MPN: