  • Model: DC Power Supply For Philips Re
Add to Cart:
DC Power Supply For Philips Respironics SimplyGo Mini MANGO120-19BK-PHI 1116818
Color:
Black
MPN:
Power Supply Battery Charger, Philips Respironics REF 1116818, Philips Respironics REF 1116819, PA 15668 USA PA15668USA, Lithium Ion 14.4 VDC, Medical MANGO12019BK-PHI, MANGO120-19BKPHI MANGO12019BKPHI, AC Power 19 VDC, 6.3 A max, DC Power 12-16 VDC, MDP120-19-002 MDP12019-002, MDP120-19002 MDP12019002, REF 1116817 REF1116817, Simply Go Mini 82211, REF 1116816 56292-101 56292101
Compatible Brand:
For Respironics, For Philips
Brand:
universal
Compatible Product Line:
For Mini
Output Current:
6.3 A
Type:
AC/DC Adapter Power Supply
AC Adapter/Power Supply:
Brand NEW
Voltage:
12 V, 16 V, 19 V