DawnSUN EFU12LR300S 120V 60Hz USED Ceiling Fan REMOT CONTROLER
  • Model: DawnSUN EFU12LR300S 120V 60Hz
QuantityDiscount Price
 Sold Out
CAPACITVE-TYPE FAN SPEED CONTROL
120V 60Hz 1.2A FOR FAN AND 300W FOR LIGHT KIT