Datalogic AM-0520650IA AC ADAPTER 5.2VDC 650mA (-) 2x5.5mm 120
  • Model: Datalogic AM-0520650IA AC ADAP
Add to Cart:
Datalogic AM-0520650IA AC ADAPTER 5.2VDC 650mA (-) 2x5.5mm 120VACAmigo POWER SUPPLY Barcode scanner
Condition: New - works - Excellent
Contents: One Adapter Only
TYPE: Indoor Wallmount Direct Plug in Class 2 Transformer
Manufacturer: Amigo
Model: AM-0520650IA , AM0520650IA , AM-05206501A
P/N.: 4004-0826 , Certification: E141650
INPUT: 120 ~ VAC 60Hz 26Watts
OUTPUT: DC 5.2VDC 0.65A (650mA) ( ) ---C--- (-)
Connector/Pin Type: Streight Round Barrel Center Negative (-ve)
Pin Size:2.1 x 5.5 x 10 mm (IDxODxL) (AxBxC)