CUI Inc (TEAC-35-070400U) 7.5V 400mA 4.9W 60Hz AC Adapter Power Supply Charger Country/Region of Manufacture: China T
  • Model: CUI Inc (TEAC-35-070400U) 7.5V
Add to Cart:
CUI Inc (TEAC-35-070400U) 7.5V 400mA 4.9W 60Hz AC Adapter Power Supply Charger
Country/Region of Manufacture:
China
Type:
Power Supply
MPN:
TEAC-35-070400U
Model:
TEAC-35-070400U
Bundle Listing:
No
Output Voltage:
7.5V