CS CS-120/0502000-E AC Adapter 12V 5V DC 2A 5Pin Power Supply
  • Model: CS CS-120/0502000-E AC Adapter
QuantityDiscount Price
 Sold Out
Condition: New Excellent
Include: One adapter only
MODEL: CS-120/0502000-E
Input: 100-240VAC, 1.5A MAX. 50-60Hz
Output: Dual Voltage 5pin 9mm Mini Din connector
5V - 2A
12V - 2A