CONDOR 3A-181DB12 12V DC 1.5A -(+)- 2x5.4mm USED ITE SWITCH-MODE
  • Model: CONDOR 3A-181DB12 12V DC 1.5A
Add to Cart:
CONDOR 3A-181DB12 12V DC 1.5A -(+)- 2x5.4mm USED ITE SWITCH-MODE POWER SUPPLY EFFICIENCY LEVEL 4 100-240VAC 50-60Hz 0.6A 36VA SWITCHING ADAPTER 1.5A 2x5.4x14.2mm STRAIGHT ROUND BARREL SA-121A5IVP