Class 2 120V AC Adaptor Model: MKD-410450800 Output: 4.5V-800mA MODEL: MKD-410450800 INPUT: 120V AC 60HZ 0.15A O
  • Model: Class 2 120V AC Adaptor Model:
Add to Cart:
Class 2 120V AC Adaptor Model: MKD-410450800 Output: 4.5V-800mA
MODEL:  MKD-410450800
INPUT:  120V  AC  60HZ  0.15A
OUTPUT:  4.5V  DC  800mA
CONNECTOR:  2.5MM X 5.5MM