Chicony 12A 240W Power Adapter For MSI Creator Z17 A12UGST A12UGST-049 Charger Brand Chicony Type Power Adapter Compat
  • Model: Chicony 12A 240W Power Adapter
Add to Cart:
Chicony 12A 240W Power Adapter For MSI Creator Z17 A12UGST A12UGST-049 Charger
Brand
Chicony
Type
Power Adapter
Compatible Brand
For MSI
Compatible Product Line
MSI GE76 Gaming
Voltage
20V
Compatible Model
MSI Creator Z17 A12UGST A12UGST-049
Colour
Black
MPN
A20-240P2A
Output Current
12A
Country/Region of Manufacture
China
Manufacturer Warranty
6 Months
Compatible Brand: For MSI
Condition: Brand New
AC Input: 100~240C AC 50/60Hz universal
DC Output: 20V 12A 240W
Connector size: 4.5*3.0mm(reference the pictures)