Charger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac
  • Model: Charger for 24V 4PINS WELLTRON
Add to Cart:
Charger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc Adapter Connector Type ['4-pin'] Compatible Devices WELLTRONICS 24V 5A 4-pin WTS-2405W WTS-2405s Compatible Phone Models Charger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc AdapterCharger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc Adapter Included Components Ac Adapter Special Feature Fast Charging Input Voltage 240 Volts Amperage 3 Amps Wattage 120 watts Number of Items 1 See less About this item Brand New - Input Voltage Range: AC 100V - 240V Compatible with: 24V DC 120W~ 4PINS ONLY ⚠️️ : WELLTRONICS 24V 5A 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement ✅ 4-PINS ✅ AC DC SMALL-Adapter Power ONLY