  • Model: Charger Compatible with Centur
Add to Cart:
Connector Type barrel connector
Compatible Devices adapter
Included Components Replacement AC Adapter, Euro Plug Adapter
Special Feature Short
Input Voltage 120 Volts (AC)
Amperage 1 Amps
Wattage 15 watts
Number of Items 1
Output Current 1 Amps
See less
About this item
Replacement AC Adapter plus Euro Plug Adapter;
Input: 100V-240V AC; Output: DC 15V, 1A;