:: Changzhou RKGSDC1200500 AC Adapter 12V 500mA Original Power Supply Europlug Output Current: 500 mA Output Voltage: 12
Other Power ADAPTERS
Next
larger image
Model: Changzhou RKGSDC1200500 AC Ada
Add to Cart:
Changzhou RKGSDC1200500 AC Adapter 12V 500mA Original Power Supply Europlug
Output Current: 500 mA
Output Voltage: 12 V Unit Type: Unit
Voltage: 12 V MPN:
RKGSDC1200500
Model:
RKGSDC1200500
Unit Quantity: 1
Type: Power Adapter Brand:
Changzhou
UPC:
Does not apply
Compatible Brand: For Changzhou
Original brand power adapter.
in good condition overall, works.
There may be some minor signs of previous use.
Experienced seller, check our feedback scores.
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
Replacement for Koorui Monitor Charger, 12V Power Cord for Koorui Monitor 24E4 24N50C 24N1 24N1A 22N1 21.5" 24" Gaming M
5V Charger for Infant Optics DXR-8 / DXR-8 Pro Baby Monitor Unit, DXR8 Pro 5" and DXR 8 3.2" Screen Parent Handheld Moni
10FT 2 Prong TV Power Cable Cord for TCL Roku Smart LED LCD HD 24" 32" 40" 42" 43" 48" 50" 55" 60" 65" 75" 85" Inch TV-