Central Garden&Pet CA1201000H Power Supply Adaptor 12V 1A OEM AC/DC Adapter Type: Class 2 Power Supply Output Volt
  • Model: Central Garden&Pet CA1201000H
Add to Cart:
NEW Central Garden&Pet CA1201000H Power Supply Adaptor 12V - 1A OEM AC/DC Adapter
Type: Class 2 Power Supply Output Voltage: 12 V
Features: new Brand: Central Garden & Pet
MPN: CA1201000H UPC: Does not apply
Central Garden & Pet AC/DC Adapter
Model No. CA1201000H
Output 12V DC 1A
DC plug size: 6.0 X 3.0mm( OD X ID )
(Outer Diameter: 6.0mm . Inner Diameter: 3.0 mm )