CAMBRIDGE SOUNDWORKS TEAD-57-121500U AC ADAPTER 12VDC 1.5A Used
  • Model: CAMBRIDGE SOUNDWORKS TEAD-57-1
Add to Cart:
CAMBRIDGE SOUNDWORKS TEAD-57-121500U AC ADAPTER 12VDC 1.5A Used -(+)- 2 x 5.3 x 12.2 mm Straight Round Barrel Direct Plug-in Class 2 Power Units Power Supply 120VAC ~ 60Hz 1.5A Made in China