Cambridge Soundworks (TEAD-41-090400UT) 9V 400mA 6W 60Hz AC Adapter Power Supply Country/Region of Manufacture: China
  • Model: Cambridge Soundworks (TEAD-41-
Add to Cart:
Cambridge Soundworks (TEAD-41-090400UT) 9V 400mA 6W 60Hz AC Adapter Power Supply
Country/Region of Manufacture:
China
Model:
TEAD-41-090400UT
Type:
AC Adapter
MPN:
TEAD-41-090400UT
Output Voltage:
9V