CA D5730-15-1000(AC-22) AC ADAPTER 15VDC 1000mA
  • Model: CA D5730-15-1000(AC-22) AC ADA
Add to Cart:
CA D5730-15-1000(AC-22) AC ADAPTER 15VDC 1000mA USED +(-) 2x5.5x10mm 90° ROUND BARREL CLASS 2  TRANSFORMER POWER SUPPLY 120VAC~60Hz 22.7W E144991