Brookstone KSAS0361800200HU 18V 2A Charger Power Supply Adapter 5.5*3mm White Model: KSAS0361800200HU Country/Region
  • Model: Brookstone KSAS0361800200HU 18
Add to Cart:
Brookstone KSAS0361800200HU 18V 2A Charger Power Supply Adapter 5.5*3mm White
Model:
KSAS0361800200HU
Country/Region of Manufacture:
China
Custom Bundle:
No
Type:
Power Supply
MPN:
KSAS0361800200HU
Output Voltage:
18 V
Brand:
BROOKSTONE
EAN:
Does not apply
General Features:
Brand: BROOKSTONE
Output: 18V 2A