BRAND NEW 3Y3 GQ30-150150-AB GDSB02BT20 SWITCHING ADAPTER 15V 1.5A UK PLUG Type: AC/DC Adapter MPN: GQ30-150150-AB
  • Model: BRAND NEW 3Y3 GQ30-150150-AB G
Add to Cart:
BRAND NEW 3Y3 GQ30-150150-AB GDSB02BT20 SWITCHING ADAPTER 15V 1.5A UK PLUG
Type:
AC/DC Adapter
MPN:
GQ30-150150-AB
Output Voltage:
15V
Brand:
3Y3
Country/Region of Manufacture:
China
EAN:
Does not apply
THIS OFFER IS FOR:
A
3Y3
SWITCHING ADAPTER
MODEL: GQ30-150150-AB
FOR USE WITH: GDSB02BT20
INPUT: 100-240V~50/60Hz 1A