Bose S024EM1200180 12Vdc 1800mA -(+) 2x5.5mm Used Audio Video
  • Model: Bose S024EM1200180 12Vdc 1800m
Add to Cart:
Bose S024EM1200180 12Vdc 1800mA  -(+) 2x5.5mm Used Audio Video Power Supply DC Charger AC Adapter
P/T.: 298622-004
100-24050/60Hz. 600mA 45-55VA
E239177
actual pin size: 2.25x5.5x 9.5mm
A Inner diameter - 2.1mm (+ve)
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 10mm (-