BOSE PSA05R-150 BO AC ADAPTER 15VDC 0.33A Used -( )- 2x5.5mm Str
  • Model: BOSE PSA05R-150 BO AC ADAPTER
Add to Cart:
BOSE PSA05R-150 BO AC ADAPTER 15VDC 0.33A New -( )- 2x5.5mm Str
BOSE PSA05R-150 BO AC ADAPTER 15VDC 0.33A New -( )- 2x5.5mm Straight Round Barrel Switiching Power Supply 100-240VAC ~ 0.25A 50-60Hz 2.1 x 5.5 x 9.7 mm Phihong