BESTEC ATX-300-12Z POWER SUPPLY 300W
  • Model: BESTEC ATX-300-12Z POWER SUPPL
Add to Cart:
BESTEC ATX-300-12Z POWER SUPPLY 300W FOR DESKTOP MINI TOWER COMPUTER SYSTEM
Description:
Content: One Power Supply only
Condition: New
Manufacturer: BESTEC
Model / SKU: ATX-300-12z
Part No.: 5188-2625
Watts: 300W (DC OUTPUT)
Dimensions: 14 x 15 x 9 cm ( L x W x T )
Input:
100-127V~ 7A
200-240V~ 4A 50/60Hz
Output:
12V == 19A
5v == 30A
=3.3 == 28A
-12V == 0.8A
5VSB == 2A