BEST ENERGY BE48-48-0012 AC DC ADAPTER 12V 4A POWER SUPPLY
  • Model: BEST ENERGY BE48-48-0012 AC DC
Add to Cart:
Condition: New - Excellent
Content: One Adapter Only
Input: 100-240V ~ 1A 50/60Hz
Output: 12V === 4A Round Barrel - ----C----
Pin Dimensions: 2 x 5.5 x 12 mm approx.