Bell South AC Adapter U120020D12, AC 120V to DC 12V 200ma, Tested Bell South AC Adapter Input: AC 120V 60Hz 6.5W to
  • Model: Bell South AC Adapter U120020D
Add to Cart:
Bell South AC Adapter U120020D12, AC 120V to DC 12V 200ma, Tested
Bell South AC Adapter
Input: AC 120V 60Hz 6.5W to Output: DC 12V 200ma