AZTECH SWM10-05120 AC ADAPTER 12VDC 0.42A USED 2 x 5.5 x 9.6mm
  • Model: AZTECH SWM10-05120 AC ADAPTER
Add to Cart:
AZTECH SWM10-05120 AC ADAPTER 12VDC 0.42A USED 2 x 5.5 x 9.6mm Round Barrel -(+)- CONNECTOR POWER SUPPLY 100-240V ~ 50-60Hz 0.2A