AULT T57-182200-A010G AC ADAPTER 18V 2200MA POWER SUPPLY
  • Model: AULT T57-182200-A010G AC ADAPT
Add to Cart:
Condition : New - Excellent - Working - Original
Content : One Adapter only
Manufacturer : AULT INC.
MODEL:T57-182200-A010G
INPUT: 120VAC ~ 60HZ 55W
OUTPUT: 18V AC 2200mA
Pin Type : Round Barrel / Cylinder
Pin : 2 x 5.5 x 12 mm aprox
AInner diameter - 2mm
BOuter diameter - 5.5mm
CLength - 12mm