AULT T48-161250-A020C AC ADAPTER 16VA 1250mA NEW 4-PIN CONNECTO
  • Model: AULT T48-161250-A020C AC ADAPT
Add to Cart:
AULT T48-161250-A020C AC ADAPTER 16VA 1250mA NEW 4-PIN CONNECTOR POWER SUPPLY 120VAC 60Hz 33.5W