ASANTE AD-121200AU AC ADAPTER 12VAC 1.25A NEW 1.9 x 5.5 x 9.8mm
  • Model: ASANTE AD-121200AU AC ADAPTER
Add to Cart:
ASANTE AD-121200AU AC ADAPTER 12VAC 1.25A NEW 1.9 x 5.5 x 9.8mm 90 DEGREE Round Barrel - ---C--- 115VAC 60Hz 30WPOWER SUPPLY