:: Arris MU12-S120100-C5 AC Adapter 12V 1A I.T.E. Power Supply Output Current: 1 A Voltage: 12 V MPN: MU12-S120100-C5 Ty
Other Power ADAPTERS
Next
larger image
Model: Arris MU12-S120100-C5 AC Adapt
Add to Cart:
Arris MU12-S120100-C5 AC Adapter 12V 1A I.T.E. Power Supply
Output Current: 1 A
Voltage: 12 V MPN:
MU12-S120100-C5
Type: Power Adapter Brand:
ARRIS
UPC:
Does not apply
Compatible Brand: For ARRIS
Arris MU12-S120100-C5 AC Adapter 12V 1A I.T.E. Power Supply Europlug
Original brand power adapter.
new, in good condition overall, works.
There may be some minor signs of previous use.
Experienced seller, check our feedback scores.
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
Power for 9V AC 1A Alesis P3 switching REPLACEMENT AC adapter cord Charger Country/Region of Manufacture: United State