APD 24V 1A Asian Power Devices WA-24K24FG AC Adapter 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug, New
  • Model: APD 24V 1A Asian Power Devices
Add to Cart:
Products specifications
Model WA-24K24FG
Item Condition New
Part Description 24V 1A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-24K24FG, New
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input Current AC 110V-220V