APD 15V 2A Asian Power Devices WA-30A15R AC Adapter WA-30A15R
  • Model: APD 15V 2A Asian Power Devices
Add to Cart:
Products specifications
Model WA-30A15R
Item Condition New
Part Description 15V 2A, Barrel 3.5/1.35mm, EU 2-Pin Plug
Part Number WA-30A15R
Warranty 24 Month(s)
Model Type 15V 2A, 3.5/1.35mm, EU 2-Pin, WA-30A15R
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V