APD 12V 2A Asian Power Devices WB-24D12FU AC Adapter 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
  • Model: APD 12V 2A Asian Power Devices
Add to Cart:
Products specifications
Model WB-24D12FU
Item Condition  new
Part Description 12V 2A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number WB-24D12FU
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input Current AC 110V-220V