APD 12V 2A 24W Asian Power Devices WA-24E12FU AC Adapter 5.5/2.5mm, US-Plug, New
  • Model: APD 12V 2A 24W Asian Power Dev
Add to Cart:
Manufacturer: APD / Asian Power Devices
Model : WA-24E12FU
SKU: 92436
Part Number: WA-24E12FU, New
APD / Asian Power Devices WA-24E12FU AC Adapter 5V-12V
AC Adaptor Model: WA-24E12FU
INPUT: 100-240V~ 0.65A MAX, 50-60Hz
OUTPUT: 12V 2A 24W
Connecter size: Int. Diameter: 2.5mm
Ext. Diameter: 5.50mm
Length : 9.00mm