APD 12V 1.5A Asian Power Devices WB-18H12FG AC Adapter WB-18H12FG
  • Model: APD 12V 1.5A Asian Power Devic
Add to Cart:
Products specifications
Model WB-18H12FG
Item Condition new
Part Description 12V 1.5A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number WB-18H12FG
Warranty 24 Month(s)
Model Type 12V 1.5A, 5.5/2.1mm, EU 2-Pin, WB-18H12FG
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V