APD 12V 1.5A Asian Power Devices WA-18G12U AC Adapterl 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
  • Model: APD 12V 1.5A Asian Power Devic
Add to Cart:
Products specifications
Model  WA-18G12U
Item Condition new
Part Description 12V 1.5A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number WA-18G12U
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input Current AC 110V-220V