AHEAD MW41-0900600 AC ADAPTER 9VDC 600mA WALLMOUNT Direct PLUG i
  • Model: AHEAD MW41-0900600 AC ADAPTER
Add to Cart:
AHEAD MW41-0900600 AC ADAPTER 9VDC 600mA WALLMOUNT Direct PLUG in CLASS 2 TRANSFORMER Power Supply
Condition: New - Works
Content: One Adaptor only
Manufacturer:AHEAD
Model Number: MW41-0900600
Compatible:
AZS#1706
AD41-0900500DU
AHEAD MW41-0900600
Input Voltage: 120VAC ~ 60Hz
Output: DC 9V === 600mA - ---C---
Connector: Straight Round Barrel
Pin Dimension: 2.1 x 5.5 x 11 mm approx.(AxBxC)
A Inner diameter - 2.1mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 11mm